KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9996252
*
nr 999 6252
Mikael Wahrby
(f. 1952), Sverige
Etsning, Mikael Wahrby (f. 1952), "De fyra elementen", 11/25, 2010, motivet: 62 x 50
Mikael Wahrby, svensk grafiker född i Stockholm 1952.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 december 2015
kl 19:28:38
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/12 09:46:52
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik mikael wahrby svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9024 Etsning
italiensk konstnär, Signerad, EA-upplaga (Épreuve ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
2 feb kl 20:07
-
9020 Färgetning
Julius Baltazar. Signerad, numrerad 5/30. Bildmått..//
Auktionen avslutas
om en vecka
2 feb kl 18:14
-
9029 Kopparstick
2 st, Frankrike. Bildmått: 33x23cm, yttermått inkl..//
Auktionen avslutas
om en vecka
2 feb kl 18:15
*
Mikael Wahrby
Mikael Wahrby, svensk grafiker född i Stockholm 1952.
nr 999 6252
Mikael Wahrby
(f. 1952), Sverige
Etsning, Mikael Wahrby (f. 1952), "De fyra elementen", 11/25, 2010, motivet: 62 x 50
Mikael Wahrby, svensk grafiker född i Stockholm 1952.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 7 december 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 7/12 09:46:52 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik mikael wahrby svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9024 Etsning
italiensk konstnär, Signerad, EA-upplaga (Épreuve ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
2 feb kl 20:07 -
9020 Färgetning
Julius Baltazar. Signerad, numrerad 5/30. Bildmått..//
Auktionen avslutas
om en vecka
2 feb kl 18:14 -
9029 Kopparstick
2 st, Frankrike. Bildmått: 33x23cm, yttermått inkl..//
Auktionen avslutas
om en vecka
2 feb kl 18:15



